Menü
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Bilgisi

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.ciceksanat.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeleri uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

SÖZLEŞME KONUSU ÇİÇEK/ÖDEME/TESLİMAT BİLGİLERİ

Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, satış bedeli, ödeme şekli, siparişi veren kişinin kendisinin verdiği bilgiler doğrultusunda sipariş işleme alınmaktadır. Online olarak verilen bilgilerin siparişi veren kişinin dışında belirtilen çiçek cinsi ve türü, miktarı, satış bedelini değiştirme imkanı olamaz, resimde görmüş olduğunuz çiçeğin aynısının olmaması durumunda ancak gerektiği hallerde, mevsimsel koşullar gereği en uygun renk, en uygun çiçek değişiklikleri yapılabilir. Teslimatlar kesinlikle sitemizden verilen online siparişte belirtilen adres neresi ise oraya yapılacaktır, sipariş teslimatının belirtilen adreste yapılamaması durumunda (eğer yanlış veya eksik ise ) yeni verilecek adrese mesafeye göre ulaştırma bedeli alınacaktır.

SÖZLEŞME SÜRESİ

Genel olarak satın alınan ürünlerin canlı çiçek olması nedeni ile, ürün adrese teslim edildikten 3 iş günü sonra iade kabul edilememektedir.

Sitemiz üzerinde siparişinizi oluştururken, teslim edildiğinde bilgilendirilmek istiyorum bölümünü işaretlemeniz durumunda ister SMS ile ister, e-mail ile veya her iki şekilde bilgilendirilirsiniz.