Hakkımızda | Çiçek Sanat

Hakkımızda

2015’den beri faaliyet gösteren firmamız tamamen tasarımsal çiçekler yapmaktadır. Tüm ürünlerimiz itina ile hazırlanmakta olup müşteri memnuniyeti bizim için en ön sırada yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimize siparişin her aşaması hakkında bilgi verip görseller ile online ya da yüz yüze siparişlerin onayını alarak hazırlamaktayız.
Yaptığımız işin titizlik ve özenle yapılması gerektiğini bildiğimiz için ilkelerimiz arasında çiçeklerin tazeliği, uzun ömürlü olması ve siz değerli müşterilerimize zamanında teslimat yapılması için her geçen gün sistemimizi geliştirmekteyiz. Gelişmekte olan çiçek sektörü öncülerinin baş sıralarında yer almakla birlikte tasarımlar ve vip hizmetimizi sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız.
2015 yılında Terrarium ile başlayan bu serüvenimize şu sıralar orkide, solmayan, gül ve çeşitli tüm salon bitkileri ekleyerek devam etmekteyiz. Sizlerin özel talebi üzerine hareket ederek gerekli bitkileri yurtdışından ithal etmeye devam ediyoruz.
Tüm bitkilerimiz Hollanda’dan gelmektedir. Korunaklı bir şekilde siz sevgili müşterilerimize iletilmektedir. Ayrıca Kullandıgımız beton ve cam saksılar kendi atölyemizde özel olarak tasarlanır. Her bir aşamasını itina ile yaptığımız bu süreci sizlerle paylaşmak ve geliştirmek baş hedefimizdir.
İşini iyi bilen tasarımcılarımız sizleri dinler ve isteklerinize göre ürünler üzerinde değişiklik sağlar.
Tüm çiçekseverlere kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak ve devamlı genişleyen kategorilerimizde sevdiklerinize çiçeklerin ulaşmasını sağlayan firmamız bu hizmeti sizlere sunmaktadır.
Özel anlarınıza değer veriyor ve anlarınızı anılaştırıyoruz…
Tüm Türkiyenin dört bir yanına çiçeklerimizin teslimatını gerçekleştirebiliyoruz. Çiçeklerin doğasına uygun yaşam alanını bozmadan tasarımlarımızı hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz…
Tüm bunların farkındayız ve sizlerin tasarımsal boyutta özellikle her daim yanınızdayız…
Özenle çalıştığımız bu sektörde sizlerin duygularını göz önüne alarak titizlikle çalışmalarımızı uzun yıllar boyunca devam ettirmek hedeflerimizdendir.
Keyifli Alışverişler.

Çiçek Sanat
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Çiçek Sanat
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
09:52
×
Whatsapp   Ara