Sık Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?

- Web sitemizden beğendiğiniz ürünü Havale-EFT ya da kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Adres bilgilerinizi eksiksiz yazarak siparişinizi tamamlayabilir veya WhatsApp online hattımızdan sipariş destekten sizlere yardımcı olabiliriz.

Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

- Sipariş verdikten sonra size iletilen sipariş kodunu web sitemizden Sipariş TAKİP bölümüne yazarak siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

-Sipariş satın alma işlemi gerçekleştikten sonra siparişiniz sistemimize düşer ve seçtiğiniz tarih aralığında saat 09:00-17:00 arası sizlere ulaşır.

İstanbul dışı teslimatlar da hafta içi aynı gün 16:00’a kadar verilen siparişler hemen kargo yapılır ve 1-3 iş günü içerisinde siz değerli müşterilerimize ulaşır.

Sipariş verdikten sonra değişiklik yapabilir miyim?

-Siparişiniz hazırlanıyor aşamasında ise değişiklik yapabilmektesiniz, kuryeye verilen siparişlerde değişiklik yapılmamaktadır.

Mağaza Teslim

-Mağazamız İstanbul/Bakırköy’de bulunmaktadır. Hafta içi ve Cumartesi 09:00/19:00 arası mağazadan teslim alabilir veya dilediğiniz ürünü seçerek satın alabilirsiniz.

Siparişim teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa nasıl bir yol izlenir?

-Alıcı eğer yoksa alıcının yakını veya alıcıya ulaştırabilecek kişilerin imzası alınarak teslimat yapılabilir. Mail yolu ile göndericiye kime teslim edildiği gönderilir. Kargo ile gönderilen siparişlerde alıcı adreste yoksa en yakın kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Tüm detaylı bilgiler için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz…

Çiçek Sanat
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Çiçek Sanat
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
10:03
×
Whatsapp   Ara